Blog kulinarny ZdrowieNaTalerzu.pl został stworzony w odpowiedzi na oczekiwania wielu osób pragnących żyć i odżywiać się zdrowo. Jego celem, jest zachęcenie innych do samodzielnego przygotowywania smacznych i przede wszystkim zdrowych posiłków oraz pokazanie, że dieta wegetariańska nie jest wcale trudna i skomplikowana.

Kuchnia wegetariańska opiera się na 5 podstawowych grupach pokarmów:

  • pełnych ziarnach zbóż  
  • roślinach strączkowych  
  • warzywach  
  • owocach  
  • nasionach/orzechach/pestkach  

Od nas samych zależy z jakich produktów będziemy używali do przygotowywania naszych posiłków.

Niektórym z nas zależy bardziej na czasie, tak więc na blogu znajdują się propozycje potraw, które wykonamy dosłownie w 10 minut, a użyte w nich składniki nie wymagają specjalnych poszukiwań w sklepach ze zdrową żywnością.

Innym osobom zależy bardziej na tym by posiłek był zdrowy, ale przy tym niebanalny. Takie osoby również znajdą na blogu wiele inspiracji na nieco bardziej wyszukane dania. Są pewnie i tacy, którzy usiłują zachęcić swoje dzieci do jedzenia zdrowych posiłków. Również i dla nich jest sporo propozycji. Z kolei może ktoś inny szuka przepisów na dania bezglutenowe, na mleka roślinne lub desery bez cukru– świetnie! 

Dużym atutem bloga ZdrowieNaTalerzu.pl, jest to, że do każdego dania zamieszczane jest zdjęcie, dzięki czemu wiemy,  jak dana potrawa powinna finalnie wyglądać. Dodatkowo wiele przepisów zostało przedstawionych w formie krótkich 2-4 minutowych filmików. Można więc krok po kroku śledzić jak powstaje dana potrawa. Dodatkowo przy przepisach umieszczane są praktyczne porady i informacje dotyczące np. walorów zdrowotnych użytych w przepisie składników.

 

Zapraszamy więc wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia bloga na stronie: www.ZdrowieNaTalerzu.pl

Mamy nadzieję, że blog będzie dla Państwa inspiracją do zdrowego gotowania.

 

  • Prev
  • Współpraca
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup