Dlaczego warto zareklamować się w kwartalniku „Zdrowie z Wyboru”?

Porównując ceny naszych reklam, do cen czasopism konkurencyjnych (o podobnej tematyce) szybko można zauważyć, że reklamując się u nas, koszt dotarcia do 1 klienta jest wyjątkowo niski. Zapoznaj się koniecznie z naszym cennikiem i formatami oferowanych reklam. Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dużą korzyścią dla reklamodawcy jest ta, że oprócz dystrybucji poprzez tradycyjne kanały (salony prasowe, kioski), Kwartalnik dystrybuowany jest wśród szerokiego grona odbiorców już zorientowanych na zdrowie. Szeroko zakrojone działania prozdrowotne Fundacji oraz różnego rodzaju programy pozwalają nam docierać do nieprzypadkowych odbiorców, ale tych, którym temat zdrowia nie jest obojętny.

Kwartalnik dystrybuowany jest poprzez prężnie działającą sieć KLUBÓW ZDROWIA na terenie całej Polski, podczas mobilnych wystaw Expo Zdrowie organizowanych w publicznych miejscach ( jak np. galerie handlowe) w dużych miastach, podczas programów edukacji zdrowotnej i rewitalizacji Newstart, na programach pt. Szkoła Zdrowego Gotowania oraz oczywiście tradycyjnymi kanałami sprzedaży (włączając w to sprzedaż elektroniczną).

Dodatkowym atutem jest to, że kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” to pismo wydawane w ramach działalności Fundacji Źródła Życia, której celem jest między innymi szerzenie wiedzy o zdrowiu i zapobieganie chorobom oraz wspomaganie lecznictwa i rehabilitacji chorych. Każda firma, która ogłasza się w Kwartalniku „Zdrowie z Wyboru” może wpisać do strategii marketingowej swojego przedsiębiorstwa, że wspiera powyższe działania. Fundacje i Stowarzyszenia pozyskują środki na swoją działalność sprzedając różne produkty. Nasza Fundacja właśnie w tym celu sprzedaje reklamy w kwartalniku, przez co nabierają one wyjątkowego znaczenia.

Ponadto, nie każda firma może zareklamować się w naszym kwartalniku. Będziemy promować tylko produkty przyjazne dla zdrowia i środowiska, a jednocześnie zgodne z naszą etyką reklam.

Darmowe egzemplarze

Zachęcamy do skorzystania z reklamy i otrzymania darmowych egzemplarzy czasopisma, w którym Państwa reklama została opublikowana.

Za wykupienie reklamy o wartości powyżej 1000 zł otrzymają Państwo 100 szt kwartalnika.

Za wykupienie reklamy o wartości poniżej 1000 zł otrzymają Państwo 50 szt kwartalnika.

 

Obniżki za ilość i rabaty za płatność z góry

Dla naszych stałych klientów oferujemy dodatkowe zniżki za wykupienie reklamy w więcej, niż jednym numerze.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą współpracy zapraszamy do kontaktu:

Magda Głąbikowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 46 857 13 54

kom. 536-399-399

Najbardziej popularne

"Zatrzymaj Młodość" - dr Roman Pawlak

Poszukiwania tajemniczego eliksiru zapewniającego wieczną młodość wciąż trwają. Niektórzy próbują nas przekonać, że taki ...

+ View

Wegańskie Pyszności

Dunja Gulin Wegańskie pyszności to wymarzona pomoc dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie kuchni wegańskiej, ...

+ View

"W obronie wegetarianizmu" Roman Pawlak

Stosowanie diety wegetariańskiej może przyczynić się do ochrony przed atakiem serca, utratą wzroku, chorobą nerek i innymi ...

+ View

Astma. Łagodzimy naturalnie

W swojej książce dr Broadhurst w sposób jasny i zrozumiały przedstawia wiele praktycznych informacji, które ...

+ View

"Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie" Grażyna Kuczek, Beata Śleszyńska

Fizjologiczne zasady odżywiania się oraz poradnik na temat tego, co jeść, aby nie chorować na powszechnie występujące ...

+ View

Apteka domowa

Stacey Dugliss-Wesselman Aptekarz to utalentowany rzemieślnik, który łączy mieszanki ziół, mające korzystny ...

+ View
  • Prev
  • Współpraca
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup